Запрошуємо усіх охочих поділитися власними успішними рецептами та почути і записати нові поради на тему:
Як навчати дитину ХХІ століття
У заході братимуть участь: викладачі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, головний бібліограф відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О.Сухомлинського Лапада М.Х. із презентацією бібліографічного покажчика “Сучасні освітні технології для Нової української школи”, співробітники польсько-українського освітнього центру.
PedCamp – це подія, після якої народжуються нові ідеї, реалізуються проекти, створюються партнерства. Це відкритий інтерактивний освітній простір, де відбувається обмін педагогічним досвідом, в результаті якого учасники отримують цінні навички та ціннісні орієнтири для успішної діяльності в сучасному освітньому просторі. Ми переконані, що такий досвід треба не лише отримувати, а й поширювати.
Мета: шляхом презентацій власного педагогічного досвіду вчителями та вихователями з подальшим обговоренням продемонструвати, що сучасна освіта базується на багатій історії українського шкільництва і педагогічної науки, активно розвивається, має унікальний потенціал, а отже, має всі можливості створити таку освітню платформу (систему), яка буде не просто конкурентною, а й вийде на принципово новий рівень.
Логотип → PedCamp → із зображенням горіха як символу мудрості, здоров’я, родючості та сили предків, виражає характер тих людей, які можуть багато зробити для інших.
Проект розраховано на навчальний рік з вересня 2019 по червень 2020 року.
Місце проведення: Київська обласна бібліотека для дітей, вул. Русанівська Набережна, 12
Детальна інформація про кожну зустріч розміщуватиметься на офіційному сайті Педагогічного музею України http://pmu.in.ua та на сторінці музею у Facebook https://www.facebook.com/pedmuzua/