→ PedCamp → Зустріч №2

29 жовтня 2019 року 11.00

В рамках проекту → PedCamp →

(методично-педагогічне чаювання для вчителів)

Запрошуємо на зустріч із Заваженко Наталією Миколаївною – педагогом, класним керівником, учасником конкурсу “Вчитель року” (спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 м. Києва)

Тема заходу:  Щасливий бути вчителем.

Подискутуємо про сьогодення і майбутнє вчительства, проанонсуємо  конкурси фахової майстерності для педагогів.

PedCamp – це подія, після якої народжуються нові ідеї, реалізуються проекти, створюються партнерства. Це відкритий інтерактивний освітній простір, де відбувається обмін педагогічним досвідом, в результаті якого учасники отримують цінні навички та ціннісні орієнтири для успішної діяльності в сучасному освітньому просторі. Ми переконані, що такий досвід треба не лише отримувати, а й поширювати.

Мета: шляхом презентацій власного педагогічного досвіду вчителями та вихователями з подальшим обговоренням продемонструвати, що сучасна освіта базується на багатій історії українського шкільництва і педагогічної науки, активно розвивається, має унікальний потенціал, а отже, має всі можливості створити таку освітню платформу (систему), яка буде не просто конкурентною, а й вийде на принципово новий рівень.

Логотип PedCamp → із зображенням горіха як символу мудрості, здоров’я, родючості та сили предків, виражає характер тих людей, які можуть багато зробити для інших.

Проект розраховано на  навчальний рік з вересня 2019 по червень 2020 року.

Місце проведення: Київська обласна бібліотека для дітей, вул. Русанівська Набережна, 12.

Детальна інформація про кожну зустріч розміщуватиметься на офіційному сайті Педагогічного музею України  http://pmu.in.ua та на сторінці музею у Facebook https://www.facebook.com/pedmuzua/