Звернення директора

a_mihnoШановні добродії,

У XXI сторіччі музей має переосмислити свою місію і свої цінності, знайти власне місце в сучасному світі, навчитися працювати з новими аудиторіями, застосовувати новітні технології. Водночас, наш музей, заснований 1901 року, – установа з цінними традиціями, покликана зберігати і популяризувати надбання педагогічної спадщини. Відтак ми намагаємося продуктивно поєднувати сучасні світові музейні тенденції і традиції вітчизняного музейництва.

Нині Педагогічний музей України перебуває у стадії великих змін. Серед наших першочергових завдань – розширення доступу до фондів музею, активізація наукових досліджень, збільшення площ постійної експозиції, тісна співпраця з навчальними закладами та громадськими організаціями. Вся ця різнобічна діяльність спрямована на реалізацію місії музею – збереження, вивчення, комплектування фондів, наукову інтерпретацію та презентацію історії та сучасного стану української освіти та педагогічної думки.

Ми прагнемо, щоб наш музей став місцем натхнення для усіх освітян, учнів, студентів та, звісно ж, для усіх відвідувачів різного віку та різноманітних інтересів.

Олександр Міхно,

директор музею,

кандидат педагогічних наук