→PedCamp → зустріч 3

19 листопада 2019 року В рамках проекту → PedCamp → (методично-педагогічне чаювання для вчителів) запрошуємо на зустріч із педагогом, заступником директора з навчально-виховної роботи Київської гімназії східних мов №1 Стаховською Оксаною Василівною.

Тема заходу:  Edcamp Ukraine — провайдер освітніх ініціатив.

(Не)конференції EdCamp проводяться у всьому світі в новому дискусійному форматі для співтворчості вчительок і вчителів.

Проінформуємо учасників заходу про місію команди EdCamp Ukraine   в організації платформи для підтримки практикуючих і майбутніх педагогів у партисипативному підвищенні кваліфікації впродовж життя.

Почуємо про досвід проведення  магістральної  (не) конференції  міні-EdCamp Kyiv «Освітня дипломатія» у Київській  гімназії східних мов № 1.

PedCamp – це подія, після якої народжуються нові ідеї, реалізуються проекти, створюються партнерства. Це відкритий інтерактивний освітній простір, де відбувається обмін педагогічним досвідом, в результаті якого учасники отримують цінні навички та ціннісні орієнтири для успішної діяльності в сучасному освітньому просторі. Ми переконані, що такий досвід треба не лише отримувати, а й поширювати.

Мета: шляхом презентацій власного педагогічного досвіду вчителями та вихователями з подальшим обговоренням продемонструвати, що сучасна освіта базується на багатій історії українського шкільництва і педагогічної науки, активно розвивається, має унікальний потенціал, а отже, має всі можливості створити таку освітню платформу (систему), яка буде не просто конкурентною, а й вийде на принципово новий рівень.

Логотип PedCamp → із зображенням горіха як символу мудрості, здоров’я, родючості та сили предків, виражає характер тих людей, які можуть багато зробити для інших.

Проект розраховано на  навчальний рік з вересня 2019 по червень 2020 року.

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Тимошенка 13 б, навчальний корпус, 4 поверх, ауд.415. Початок 15.00

Детальна інформація про кожну зустріч розміщуватиметься на офіційному сайті Педагогічного музею України  http://pmu.in.ua та на сторінці музею у Facebook https://www.facebook.com/pedmuzua/.