20.02.2024 р., у день 135-річчя Левка Ревуцького (1889-1977), відбувся вебінар «#Педагогічна_мапа_Києва: вулиця Ревуцького»
Під час вебінару учасники дізналися цікаві факти про довге, насичене подіями, радощами і болями життя великого Майстра, про його педагогічну діяльність, яку Максим Рильський назвав творчим подвигом, переглянули унікальні аудіовізуальні документи про творчу діяльність композитора і педагога, що зберігаються у фондах Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву.
Своє педагогічне кредо Левко Ревуцький занотував у щоденнику: «Кажуть, що чуття творця до свого твору таке ж дуже, як почуття матері до своєї дитини. Але мені відоме й інше почуття — почуття педагога до своїх вихованців, яким він протягом багатьох років віддавав усе своє вміння, свій досвід, своє серце і свою душу, і доводиться розлучатися з ними, коли вони самостійно виходять у світ. Тоді їхня доля стає твоєю долею, їхні радощі — твоїми радощами, їхній біль і печалі — твоїми».
Запрошений спікер:
- Ірина Закринична, провідний спеціаліст відділу використання інформації документів Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву
Спікери вебінару:
- Наталя Петрощук, к. пед. н, доцент Інституту післядипломної освіти Київського університету Бориса Грінченка;
- Оксана Матвійчук, к. пед. н, доцент Інституту післядипломної освіти Київського університету Бориса Грінченка;
- Олександр Міхно, д. пед. н., директор Педагогічного музею України.
Учасники вебінару – 32 науково-педагогічних, педагогічних, бібліотечних та музейних працівники Києва, Запоріжжя та Рівного.
Організатор: Інститут післядипломної освіти Київського університету Бориса Грінченка
Співорганізатор: Педагогічний музей України