04.05.2022 директор музею Олександр Міхно на запрошення Факультет педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ ім. В.Винниченка виступив з відкритою онлайн-лекцією «Інформаційно-освітній фронт в умовах воєнного стану» перед студентами навчального закладу.
Зміст лекції: співробітники музею в умовах воєнного стану працюють на інформаційному фронті, реалізуючи онлайн-проєкти, присвячені історії української освіти, нашій національній спадщині:
- #Книжковий_Фронт
- #ПедагогічнийКалендар2022
- #цитата_від_музи_педагогіки
- #Педагогічна_мапа_Києва
- #ШкільнийПідручник
- #100річні_книжкові_і100рії
- #Фотобанк_Педагогічного_музею
Від початку російсько-української війни, з 24 лютого до 04 травня 2022 року, у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм та на сайті музею розміщено понад 200 публікацій, підготовлених науковцями музею і присвячених українській національній педагогічній спадщині.
Видавнича діяльність музею – це друк двох видавничих серій: «Педагогічні републікації» і «Біблофонд Педагогічного музею». Видання виходять також у електронному варіанті і доступні для завантаження на сайті музею http://pmu.in.ua/ (розділ «Публікації»).
Важливий напрям роботи музею в умовах війни – міжнародна діяльність: участь у музейних онлайн-заходах міжнародного рівня, інформування зарубіжних колег-музейників про роботу Педагогічного музею України та про російську агресію проти України.
Організатор: Факультет педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ ім. В.Винниченка
З презентацією О. Міхна можна ознайомитися тут