Волинський краєзнавчий музей. Скажете, геологія не для молодших школярів? Скам’янілості – звучить нудно? Тільки не у нашому музеї. Тому, коли до нас завітали учні четвертих класів Луцького ліцею №15, то слухали розповідь завідувачки відділу природи Тетяни Тищенко просто із захватом. Багато хто з учнів і не знав, що всім відомий бурштин – це скам’яніла смола, що колись на території нашого краю було море, а згодом шуміли справжні джунглі. Та й нагода потримати в руках скам’янілі молюски випадає не щодня. А доторкнутися до амоніта чи белемніта, яким мільйони років, як не кажи, таки цікаво – [Електронний ресурс] – Режим доступу: https://www.facebook.com/volynkraymus.at.ua
![](http://pmu.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/03-3-720x400.jpg)