Шкільний музей у селі Сеньківка Бориспільського району

24 лютого 2016 року у школі села Сеньківка, Бориспільського району, відкрили сучасний музей освіти, та приурочили цей захід до 30-річчя школи.
Сеньківська школа була відкрита у 1986 році, сьогодні тут навчаються діти з шести сіл Бориспільського району: Сеньківки, Перегудів, Великої Стариці, Горобіївки, Андріївки і Григорівки.

Ідея створення шкільного музею належить колишньому директору школи — Анатолію Петровичу Білоножко, він же і почав збирати перші експонати. А ось підтримав і втілив цю мрію в реальність Володимир Петрович Бережний, який протягом останніх 15 років очолює Сеньківську школу.

Над створенням шкільного музею працювали всі педагоги школи, вони були закріплені за окремими вітражами які висвітлюють різні періоди шкільного та сільського життя.

Великий розділ у цьому музеї присвячений талановитому педагогу і організатору, заступнику з виховної роботи Анатолію Григоровичу Левчуку, який працював в школі з 1988 по 1999 рік. Також, окремі композиції відведені кращим учням, спортивним досягненням школярів і односельцям — учасникам АТО на сході країни.

Джерело