Художня майстерня NAMU онлайн для дітей

Якщо ви вже зіграли в усі настільні ігри, склали всі пазли, а улюблений мультик почав набридати, маємо хороші новини – цієї суботи, о 12:00, NAMU розпочинає серію безкоштовних занять в художній майстерні онлайн для дітей від 5 до 10 років!
⚡️Як відбуватиметься заняття?
Раз на тиждень на платформі Google Classroom в робочий кабінет курсу буде публікуватися завдання на тиждень з відеоприкладом від викладачки Kristina Petrivska з детальним поясненням процесу. Творчі завдання доповнюватимуться цікавинками про відомих художників та їхні роботи.

⚡️Яке завдання очікувати цієї п’ятниці?
Цього тижня учасники зроблять космічну писанку. Нестандартний орнамент для традиційного великоднього кошика з використанням органічних матеріалів. Також діти дізнаються більше про Великдень та писанкарство від наукової співробітниці Катерина Мілюкова у форматі аудіо-супроводу.

⚡️ Що знадобитися для уроку?
Перелік матеріалів ви знайдете в описі-інструкції, що буде опублікований в п’ятницю о 12:00 в робочому кабінеті. Одразу зазначимо, що всі ці матеріали ви зможете знайти в найближчому супермаркеті або вдома.

⚡️Як записатись на курс?
Реєструйтесь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSea2Prk-zlWxalyUt40BXEMdR9iVl8QPamIthfBkP-Q9oTCMw/viewform?vc=0&c=0&w=1

Усі хто зареєструвався, отримають посилання на робочий кабінет у четвер у другій половині дня. Поспішайте, адже кількість місць обмежена!

Обкладинка: @lisendarry

Джерело