Аудиторія педагогіки імені Василя Сухомлинського у педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка

01_1Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка має свою давню історію, традиції, випускників, які працюють у різних куточках нашої держави та її за межами. Багато з них стали відомими педагогами, культурними і громадськими діячами. У 1996 році, з нагоди відзначення 125-річчя Львівського педагогічного училища № 1 у закладі було створено музей, де на сьогодні зібрані оригінальні документи та копії архівних матеріалів, відтворено плідну працю колишніх і сучасних педагогічних працівників та випускників навчального закладу. Музей на сьогодні є центром творчо-пошукового життя колективу.

Надзвичайно приємно відзначити, що у педагогічному коледжі створена іменна аудиторія педагогіки імені Василя Сухомлинського.

02_1 03_1
04_1 05_1

Ця аудиторія є базовою для діяльності циклової комісії викладачів педагогіки і психології, серед головних завдань якої – підвищення ефективності викладання шляхом широкого використання як сучасних інновацій, так і досвіду відомих вітчизняних педагогів, зокрема Василя Олександровича Сухомлинського: http://pedcollege.lnu.edu.ua

Давні традиції, інноваційні методи викладання, змістовна навчально-методична, виховна, наукова, профорієнтаційна робота навчального закладу сприяє формуванню нової генерації педагогів, що гідно реалізовують себе у сучасному освітньому просторі.

06_1 07_1
08_1 09_1