Віртуальний освітній проєкт «Педагогічні рефлексії»: Методика Василя Сухомлинського

У 2017-2018 н.р. відбувся спільний соціальний проєкт Педагогічного музею України та Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання» (у форматі інтерактивних лекцій та педагогічних консультацій для всіх охочих).

За період з вересня 2017 по червень 2018 р. у межах проекту відбулось 10 зустрічей, які відвідали понад 300 осіб:  педагогів, батьків, дітей, усіх, хто цікавився педагогікою дитинства. Пропонуємо ознайомитися з найбільш цікавими матеріалами кожної зустрічі.

Тема  «Методика Василя Сухомлинського»

Зустріч на цю тему відбулася 31 березня 2018 р. – за кілька місяців до 100-річного ювілею Василя Сухомлинського – і була однією з найуспішніших у межах проекту: багато відвідувачів, цікаві матеріали, але головне те, що почесною гостею зустрічі і головним спікером була Ольга Василівна Сухомлинська, донька педагога, дійсний член (академік) НАПН України, докторка педагогічних наук, головна наукова співробітниця ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського. У часники зустрічі мали унікальну можливість почути цікаву душевну розповідь Ольги Василівни і почути вичерпні відповіді на свої запитання.

Корисні матеріали

Найбільше відомостей про життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського, його статті, праці про педагога та його спадщину можна знайти на спеціальній сторінці «Василь Олександрович Сухомлинський (1918-1970)» на порталі «Видатні педагоги України та світу» ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського

Фотогалерея