Посібник для дітей про Covid-19 тепер доступний українською мовою

Вимушений карантин через пандемію Covid-19 впливає на звичне життя людей та інституцій у багатьох країнах. Музеї, як і інші заклади, не пасуть останніх, швидко адаптувалися до нових кликів та розгорнули активно свою роботу онлайн. Вони залишаються відданими своїй аудиторії та намагаються зацікавити її та приносити користь дистанційно. Це стосується і дитячих музеїв, вони сьогодні турбуються не лише за освітній та культурний розвиток своєї найменшої аудиторії, а найперше за їхнє здоров’я. Прикладом цього стала поява у світ посібника для дітей  «Галактичний путівник по Коронавірусу для сміливих та цікавських дітей». Підготували його італійські дитячі музеї разом з Міжнародною асоціацією дитячих музеїв «Hands-on!». Це видання надзвичайно потрібне у наших реаліях, воно у казковій, доступній для дитини формі розповідає  дітям важливу інформацію про вірус, його історію виникнення, причини  і про те, як себе захистити від нього.

Посібник на сайті Міжнародної асоціації дитячих музеїв «Hands-on!»  доступний 17 мовами: італійською, англійською, німецькою, іспанською, французькою, японською, болгарською, албанською, BCS, арабською, перською, турецькою, португальською, угорською, польською, російською та грецькою. Путівник можна завантажити на сайті безкоштовно. Також Асоціація закликає перекладати посібник іншими мовами та поширювати його серед дітей, батьків, навчальних закладів.

На днях, посібник з’явився і українською мовою. Переклала його кураторка дитячих проектів у сфері культури, дослідниця питань розвитку дитини, едукаторка, перекладачка Софія Рябчук. Українською мовою «Галактичний путівник по Коронавірусу для сміливих та цікавських дітей» можна завантажити за лінком: https://www.cmverona.it/cmv_content/uploads/2020/03/GUIDA-GALATTICA-AL-CORONA-VIRUS_ITA_UCR_PAGINE-SINGOLE.pdf?fbclid=IwAR2paWOyrz1ipV_dPqJhT8LELXprvP-IKiqoLGTf9HjMOvn8UelXHjtl9cc

 

Джерело: https://www.hands-on-international.net/free-covid-19-guide-for-children/