Виставка дитячих книг «З книжкової полиці» діє у Музеї літератури

Національний музей літератури України запрошує відвідати виставку у рамках літературно-мистецького проєкту «З книжкової полиці», на якій представлено книги Лесі Ворониної, відомої дитячої письменниці, перекладачки, журналістки, члена Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників.
Виставку відкрито до ювілею письменниці.
Експозиція презентує найповніше книжкове зібрання творів ювілярки: від найпершої книжки – дитячого детектива «Суперагент 000» – до серії книг про Таємні Товариства, які юний читач зустрічав цьогоріч.


Виставку організовано в партнерстві з видавництвом «Знання».
Як каже письменниця, її читач – розумний, веселий, дотепний, трішки сором’язливий і допитливий. А пише вона як для малечі, так і для підлітків.


Скажімо, цікава казкова історія про крихітного слоника на ім’я Ґудзик, де за мить можна перенестися зі спекотного літа у зиму, врятувати від лихих заманюк доброго оленя Мартина, відчути чари Вогняної Квітки, перемогти хитрого чаклуна Вітасика-Лякасика і разом зі своїми друзям потрапити на фантастичний Карнавал Чудодіїв, зацікавить молодших школярів. Не залишаться байдужими вони і до «Пригод голубого папуги», «Знайомого сніговика» та «Хлюся…».

Джерело