Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна запрошує до участі у конкурсі «Молодіжна палітра»

Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна за підтримки управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького запрошує взяти участь у Художньому конкурсі «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей, проведення якого було перенесено у зв’язку зі встановленням на всій території України карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та відповідно забороною проведення всіх масових заходів.

Тема конкурсу у 2020 році: «Казковий світ дитинства» (Ілюстрації до літературних творів) за такими видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво за умовами згідно з затвердженим Положенням про конкурс, з яким можна ознайомитись на веб-сайті музею.

Твори для участі в конкурсі визначаються в навчальних закладах за попереднім відбором та подаються разом з анкетою-заявкою до Оргкомітету конкурсу в електронному вигляді з 7 до 27 вересня 2020 року за адресами електронної пошти музею.

Оцінюватиме твори конкурсантів компетентне журі у складі професійних художників та фахових мистецтвознавців, адже співорганізатором конкурсу є обласна організація Національної Спілки художників України.

Нагородження переможців конкурсу та відзначення найактивніших навчальних закладів відбудеться напередодні Дня художника (11 жовтня). На веб-сайті музею буде представлена виставка творів переможців та учасників конкурсу.
Художній конкурс  «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей започаткований у 2016 році. За цей час його переможцями стали понад двісті учасників, віком від 7 до 22 років, які отримали Дипломи, Подяки, Відзнаки членів журі та оргкомітету, а також заохочувальні призи – предмети та матеріали творчої праці художників.

Ім’я, яке носить конкурс, належить відомому художнику і педагогу — заслуженому працівнику культури України, члену Національної Спілки художників України, лауреату обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» Леоніду Івановичу Бондарю (1938 — 2013), який понад двадцять років очолював дитячу художню школу в місті Кропивницькому, якій в 1992 році було присвоєно ім’я Олександра Осмьоркіна.

Пріоритетними завданнями конкурсу є: сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості, надання можливості учням та студентам реалізації власних творчих здібностей,  виявлення та підтримка талановитої молоді і викладачів.

Бажаємо юним художникам творчого натхнення, вдалого втілення мистецьких задумів і перемоги в конкурсі!

Оргкомітет конкурсу

Джерело