Онлайн-діалог з письменницею та журналісткою Лесею Ворониною у Музеї літератури

У рамках програми заходів до Дня української писемності та мови 10 листопада о 15.00 годині відбудеться відкритий онлайн-діалог з письменницею та журналісткою Лесею Ворониною (zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/7448166487… ).

Впродовж заходу планується віртуальна екскурсія ювілейною виставкою «Таємниці книжкової полиці» з розкриттям таємниць усіх представлених книг, відповіді на всі запитання, які будуть поставлені в анкетах (завчасно, до 5 листопада) https://forms.gle/mbkzR6MwdPw2MuwUA , а також про тенденції в сучасній літературі для дітей.

До розмови долучаться відомі українські художники Катерина та Володимир Штанки, які проілюстрували більшість книг Лесі Ворониної.

Планується також бліц-розіграш книги Лесі Ворониної із серії «ТТБ» з автографами письменниці та художника-ілюстратора (за підтримки видавництва «Знання»).

Захід проводиться у партнерстві з освітнім проєктом «На урок» (https://www.facebook.com/naurok.com.ua), тож має на меті охопити якомога більшу не лише учнівську (читацьку), а й учительську аудиторію.

Тож чекаємо Вашої участі й Ваших запитань.

Ювілейна літературно-мистецька виставка «Таємниці книжкової полиці» (книги Лесі Ворониної та ілюстрації до них Катерини та Володимира Штанків) триватиме впродовж листопада, а ексклюзивний коментар Лесі Ворониної до виставки можна подивитися за посиланням https://fb.watch/1nDMRvemfS/

Джерело