Уроки Коцюбинського

(до 150-річчя від дня народження М.М. Коцюбинського)

M-kotsjubynskyjТвори Михайла Коцюбинського вивчаються у школі, починаючи з початкової ланки і закінчуючи старшою. Чим же приваблюють вони учнів у дитинстві і в юності? Який заряд несуть людям? Проходять десятиліття, а проблеми, розкриті письменником, залишаються актуальними і сьогодні.

Великим сонцепоклонником називали й називають М.М.Коцюбинського, бо та сонячна краса, яка струменить золотим промінням з його слова, тривожить душу, зігріває серце і кожного разу під час перечитування його творів дозволяє  робити нові відкриття.

9 вересня 2014 року в Педагогічному музеї України відбулось урочисте відкриття виставки «Уроки Коцюбинського», присвяченої 150-річчю від дня народження письменника.

JpegНа урочисте відкриття виставки завітали викладачі міста Києва, що проходять курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. З вітальним словом до присутніх звернувся директор музею Олександр Міхно. Презентацію матеріалів виставки провела науковий співробітник Степанович Кіра Михайлівна.

Виставка складається з чотирьох розділів. В перших трьох предствлено унікальні, зокрема прижиттєві, видання творів письменника, видання часів Великої Вітчизняної Віійни, фотографії з фондів музею («П’ятизлотник» (Чернігів, 1895); «Дорогою ціною» (Київ, 1917) та ін. ).

Jpeg Jpeg Jpeg
 
Jpeg

В останньому розділі експонуються педагогічні журнали, підручники та посібники, рисвячені методиці вивчення творів М. Коцюбинського в школі.

Jpeg Jpeg

Виставка працюватиме до середини вересня 2014 року.

Степанович Кіра Михайлівна,

науковий співробітник

Педагогічного музею України