Віртуальний освітній проєкт «Педагогічні рефлексії»: Вальдорфська педагогіка

У 2017-2018 н.р. відбувся спільний соціальний проєкт Педагогічного музею України та Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання» (у форматі інтерактивних лекцій та педагогічних консультацій для всіх охочих).

Основна ідея проєкту: інформувати педагогічних працівників, студентів, батьківську громаду про сучасний розвиток дитини за допомогою ефективних методик, які набули певної популярності, і з плином часу не втратили своєї актуальності, різних систем навчання і виховання, педагогічних технологій, методів та засобів навчання і виховання в Україні та світі.

За період з вересня 2017 року  по червень 2018 року у межах проекту відбулось 10 зустрічей, які відвідали понад 300 осіб:  педагогів, батьків, дітей, усіх, хто цікавився педагогікою дитинства. Пропонуємо ознайомитися з найбільш цікавими матеріалами кожної зустрічі.

Тема 2  «Вальдорфська педагогіка»

Корисні посилання

https://imzo.gov.ua/2019/11/28/mizhnarodnyy-forum-do-100-richchia-val-dorfs-koi-pedahohiky-navchyty-bachyty-svit-liubyty-svit-zminiuvaty-svit/