2 квітня 2017 р. в експозиційній залі Педагогічного музею України відбулося останнє заняття Школи для музейників по роботі з особливими відвідувачами та урочиста церемонія вручення сертифікатів про закінчення Школи.
Сертифікати отримали музейні працівники, які на базі Педагогічного музею України пройшли навчання за спеціальною програмою, реалізованою в межах проекту «Океан доброти» Незалежної асоціації психологів (Независимая Ассоциация Психологов) і Ресурсного центру ментального здоров’я.
Перші заняття у Школі відбулися 4-5 лютого 2017 р., а далі Школа працювала раз на місяць у суботу-неділю. У ході лекційних занять (24 години) музейники отримали базові знання про психіку, її складові, про можливі психічні порушення та їх прояви (порушення емоційно-вольової, інтелектуальної сфери тощо). Практичний блок занять (12 годин) – це перші спроби продумати екскурсію (на основі експозиції Педагогічного музею України та експозиції власного музею), її обсяг та методику проведення для груп відвідувачів з різними психічними порушеннями.
З 13 учасників Школи, які зареєструвалися, пройшли повний курс занять і отримали сертифікати 9:
Ліана Абрамова (Національний музей українського народного декоративного мистецтва),
Ольга Гончаренко (Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник),
Оксана Іванець(Oksana Ivanets (Нетішинський міський краєзнавчий музей, Нетішин Хмельницької обл.),
Євгенія Кошель (Koshel Evgeniya, вільний гід-екскурсовод),
Тетяна Морітко (Київський літературно-меморіальний музей М.Рильського),
Андрій Онищук (Державний музей іграшки),
Тарас Рак (Львівський історичний музей),
Кіра Степанович (Педагогічний музей України),
Настя Шапошнікова (Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна (Чугуїв).
Випускників Школи привітали і вручили сертифікати про її закінчення президент Независимая Ассоциация Психологов Катерина Бояршинова, директор Педагогічного музею України Олександр Міхно і Наталія Ромашова, івент-директор і керівник гуманітарних проектів благодійного фонду Сергія Рибалки.