Участь музею у #MuseumWeek2020

Педагогічний музей України цьогоріч вперше взяв участь в акції #MuseumWeek #MuseumWeek2020, що тривав від 11 по 17 травня 2020 року. Протягом тижня музеї світу у форматі «7 днів, 7 тем, 7 хештегів» розповідали про себе та свою діяльність. Активно долучилися до ініціативи і українські музеї, Педагогічний музей України теж приєднався до акції. Зважаючи на карантин та режим роботи музеїв онлайн, спричинені пандемією COVID-2019, #MuseumWeek2020 здобув неабияку популярність та шалений успіх, адже за спільними хештегами, як ніколи була об’єднана максимальна кількість музеїв з усього світу.

Отже, «7 днів, 7 тем, 7 хештегів» на фейсбук сторінці Педагогічного музею України, постами, які взяли участь в акції було охоплено 9259 осіб, 259 вподобали та 84 особи поширили дописи.

Ми вважаємо, що всі педагоги – герої. Але символ педагогічного героїзму – це, безумовно, Януш Корчак (1878-1942), польський лікар, педагог, дитячий письменник, який своїм життєвим подвигом досі надихає на служіння Дитині педагогів з різних країн світу. 6 серпня 1942 Януш Корчак повів своїх вихованців в останню путь. У цьому поході брало участь близько 200 дітей і десять вихователів. Януш Корчак загинув разом зі своїми вихованцями у нацистському таборі смерті у Треблінці, прийнявши мученицьку смерть у газовій камері. Йому пропонували врятуватися, але він відмовлявся: «Діти – це головне! Не покинеш же свою дитину в нещасті, хворобі, небезпеці. А тут двісті дітей. Як залишити їх одних в запломбованому вагоні і в газовій камері? І чи можна все це пережити?» Вклонімося подвигу великого педагога!

#CultureInQuarantineMW

У період карантину ми започаткували два онлайн- проєкти: #ПедагогічніРефлексії та #Цитата_від_Музи_педагогіки. Реалізуємо їх тут та на нашому сайті pmu.in.ua. Нумо, гайда за хештегами #ПедагогічніРефлексії, #Цитата_від_Музи_педагогіки та долучайтеся до кола наших друзів!

#togetherMW

#togetherMW #MuseumWeek #MuseumWeek2020 #MuseumsForCulture #MuseumsFromHome #StayHome #ShareCulture Об’єднати всю Україну? Зробити доступним зміст музею для відвідувачів? Легко! Але без друзів, колег, партнерів, консультантів це неможливо! Нам пощастило! Наш пазл музею склався! Дякуємо всім хто йде з нами пліч-о-пліч!

#MuseumMomentsMW

Музейна атмосфера – особлива. Ми сумуємо за нашими відвідувачами, за активними екскурсантами, живим спілкуванням! А чи сумуєте ви? Є ідеальна нагода згадати найкращі моменти, проведені в нашому музеї. Пропонуємо вам поділитись власними фотографіями, зробленими в музеях! (залишайте їх в коментарях) Давайте згадаємо разом, сподіваючись на нові щасливі музейні моменти!

#climateMW

Пів століття тому видатний український педагог і мислитель Василь Сухомлинський писав про те, що маємо нині.. «Environmental problems are so acute that we will soon dream of a breath of fresh air. How miserable and insignificant will be all the problems that we are worry about now». V. Sukhomlinsky
#MuseumWeek #MuseumWeek2020 #MuseumsForCulture #MuseumsFromHome #StayHome #ShareCulture #опис_зображень У лівому верхньому куті картинки зображено емблему музею (у круглій рамці схематичне зображення будівлі, поруч з рамкою текст “Педагогічний музей України”). У правому верхньому куті текст «#climateMW Friday, May15. По центру розміщена кругла рамка з портретом Василя Сухомлинського. Праворуч від рамки текст «Настільки гостро стоять екологічні проблеми, що скоро ми мріятимемо про ковток чистого повітря. Якими мізерними і незначущими будуть усі теми і проблеми, яким зараз переймаємося. Василь Сухомлинський». У правому нижньому куті емблема музейного тижня (кольорова стрічка складена зигзагом так, що прочитуються англійські літери M та W). Під емблемою текст «Museum Week».

#TechnologyNW

#TechnologyMW

Сьогодні рівно 2 місяці, як ми працюємо онлайн, з домівок і на карантині. І ось наш результат. #опис_зображень У лівому верхньому куті картинки зображено емблему музею (у круглій рамці схематичне зображення будівлі, поруч з рамкою текст “Педагогічний музей України”). Праворуч від емблеми текст «Музей на карантині: статистика Fb та сайту 16.03.2020 — 16.06.2020». У правому верхньому куті текст «#TechnologyMW Saturday, May16.» По центру зображена синя рамка в якій розміщена відкрита, синя коробка з літерами F по сторонам. У коробку падають «лайки» (зображення руки з великим пальцем догори). Від рамки розходяться 4 лінії, які закнчуються круглими рамками з цифрами. На лініях текст: «Публікацій на сайті — 77; Дописів у fb — 87; Охоплено 133319 осіб; Нових підписників — 246 У правому нижньому куті емблема музейного тижня (кольорова стрічка складена зигзагом так, що прочитуються англійські літери M та W). Під емблемою текст «Museum Week». #MuseumWeek2020 #MuseumWeek #MuseumsForCulture #MuseumsFromHome #StayHome #ShareCulture

#dreamsMW

Наша головна мрія: щоб нарешті відбулася запланована реставрація об’єкту культурної спадщини національного значення — Будинку Педагогічного музею, в якому працювала Українська Центральна Рада. З нетерпінням чекаємо і працюємо над новою експозицією! #опис_зображень У лівому верхньому куті картинки зображено емблему музею (у круглій рамці схематичне зображення будівлі, поруч з рамкою текст “Педагогічний музей України”). У правому верхньому куті текст «#dreamsMW Sunday, May17. По центру зображена чорна рамка яка має вигляд кіноплівки, розділеної на 3 кадри. В кожному кадрі зображення: у першому — велика електронна книга, яку гортає відвідувач, у 2 — відвідувач працює зі спеціальним сенсорним екраном, у 3 — відвідувач щось читає з табличок-банерів. Праворуч під рамкою текст «Фрагменти концепції нової експозиції» У правому нижньому куті емблема музейного тижня (кольорова стрічка складена зигзагом так, що прочитуються англійські літери M та W). Під емблемою текст «Museum Week». #MuseumWeek #MuseumWeek2020 #MuseumsForCulture #MuseumsFromHome #StayHome #ShareCulture