Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

Серед пріоритетних напрямів діяльності Педагогічного музею України – співпраця з музеями навчальних закладів, підтримка і популяризація їх діяльності. Саме Педагогічним музеєм України спільно з Київським центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання  був започаткований і у 2010 році проведений І міський конкурс юних екскурсоводів музеїв при навчальних закладах Києва. Цього року – 24 листопада – відбудеться вже Vконкурс.

Раді повідомити, що у нашій державі запроваджується довгостроковий Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»: http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/52646/, до участі в якому запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, гуртківці позашкільних навчальних закладів та учні професійно-технічних навчальних закладів, які є екскурсоводами у своїх музеях.

Педагогічний музей України всіляко вітає цю ініціативу і радо надасть майбутнім учасникам методичну допомогу у підготовці до конкурсу.