Цикл заходів «День школи в музеї», присвячених Львівській Шевченкіані

16-18 березня 2016 р. Лабораторія музейної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка (доцент Олексій Караманов) спільно із СЗШ № 50 ім. А. Макаренка (вчитель-методист Ірина Ласкій) провела цикл заходів «День школи в музеї», присвячених Львівській Шевченкіані. Заходи у формі музейних уроків з використанням інтерактивних технологій для учнів 2-3-их та 7-их, 9-10-их класів відбулися у музеї «Літературний Львів першої половини ХХ ст.» та Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького.

Технологія «День школи в музеї» (автор – Заслужений вчитель України, вчитель-методист Ірина Ласкій) передбачає проведення на експозиції вчителем відповідної дисципліни та музейним працівником циклу інтегрованих уроків, спрямованих на формування в учнів різного віку навчальних компетенцій, розвиток уяви та візуального мислення, реалізацію інтерактивних дидактичних методів, виконання творчих індивідуальних завдань.

Школярі із захопленням сприймали цікаву інформацію про багатогранність постаті Т. Шевченка, що підкріплювалося активною динамічною роботою на експозиції, жваво обмінювалися думками, дискутували, коментували візуальні образи, задавали питання, декламували вірші. Учні 10-го класу відзначились своїм умінням декламувати поезії Кобзаря англійською мовою.

На заняттях також були присутні кандидат філософських наук, асистент кафедри теорії та історії культури Тетяна Власевич та студенти І-ІІ курсів філософського факультету (спеціальність «культурологія»).

DSCN7980 DSCN7983
 DSCN7984  DSCN7990
 DSCN7991  DSCN7993