Музейний простір на Книжковому Арсеналі

Цього року в рамках Книжкового Арсеналу вп’яте буде представлений збірний стенд музейних видань під назвою «Музейний простір», на якому кожен з музеїв, що можуть похвалитися цікавими виданнями, зможуть їх представити, а відвідувачі Книжкового Арсеналу – їх не лише оглянути, а й придбати.
Цьогоріч, першопочаткові дати проведення Х Книжкового Арсеналу Книжкового Арсеналу припадали на 26-30 травня. Але через карантинні заходи в країні та локдаун у Києві, який триватиме до 30 квітня, організаторами Книжкового Арсеналу було прийнято рішення про перенесення фестивалю на 23-27 червня 2021 року.

Музейний стенд на Книжковому Арсеналі – це більше ніж продаж музейної продукції. Це, перш за все, промоція та популяризація музейної видавничої справи та унікальних музейних видань, які є унікальними і неповторними професійними дослідженнями. У 2019 році збірний стенд музейних видань об’єднав більше ніж 60 музеїв з усієї України під одним дахом.
 
Організаторами стенду виступають Український центр розвитку музейної справи та Педагогічний музей України Запрошуємо Ваші музеї (незалежно від підпорядкування, місцезнаходження та форми власності – державні, приватні, національні, комунальні, музейні комплекси, заповідники) долучитися до творення спільного стенду музейних видань «Музейний простір».
 
✔️ НАША СПІВПРАЦЯ ПОЛЯГАЄ У НАСТУПНОМУ:
 
?1️⃣ для початку прохання заповнити онлайн-форму і дати відповіді на декілька запитань: https://forms.office.com/r/MdAKZDG876 . Заповнення цієї форми у вас займе не більше 5 хвилин, але там Ви зможете дати згоду/чи не згоду на участь у проєкті. Обов’язково вкажіть контактну особу, її e-mail та номер телефону, яка від музею буде комунікувати щодо участі видань у стенді, аби забезпечити комфорт для подальшого двостороннього спілкування;
 
?2️⃣ до 1 червня 2021 року ми приймемо від Вас списки видань, які музей готовий надати на музейний стенд для продажу, попрохавши заповнити «Анкету учасника»;
 
?3️⃣ після отримання листа від вас, з запропонованого вами переліку ми обираємо ті видання і ту кількість примірників, які будуть затребувані – виходячи з кількарічного досвіду та зважаючи на цьогорічну ситуацію, пов’язану з пандемією – і повідомляємо вам про свій вибір. Також у листі чи телефонному режимі, під час подальшого спілкування, вам буде вказано, коли саме і на яке відділення Нової Пошти потрібно здійснити пересилку ваших видань (якщо Ви з Києва, то ми домовимося про передачу продукції особисто);
 
?4️⃣ участь – безоплатна, пересилка книг – за рахунок музею;
 
?5️⃣ після закінчення фестивалю кошти, вилучені за продаж книг, будуть надіслані Вам, а нереалізовані книги — відправлені назад до музею.
 
Прохаємо з розумінням підійти до ситуації, ми щиро сподіваємося, що Книжковий Арсенал у цьому році відбудеться офлайн, а разом з ним буде можливим і збірний стенд музейних видань «Музейний простір». А дати 23-27 червня стануть для цього сприятливим періодом.
Успіхів усім нам, бережіть себе, чекаємо на Ваші відповіді та сподіваємося на зустріч на стенді «Музейний простір» на Книжковому Арсеналі!
 
Для уточнень і запитань пишіть: evi@promuseum.org, або телефонуйте: (097)119-77-09 (Валентина).