→PedCamp → зустріч 6: Ігрові технології в освіті

11 лютого 2020 року 14.00 під час зустрічі у Предславинській гімназії № 56 м. Києва у форматі обміну досвідом разом із педагогами закладу поспілкуємось про ігрові технології в освіті та їх застосування в школі, побуваємо на майстер-класі з народних ігор, пісень та забавлянок за  участю фольклорного ансамблю Кралиця, керівник – професор, заслужений працівник культури України Іван Сінельников. Захід проводиться за підтримки творчого об ‘єднання Етносвітлиця Київського міського будинку вчителя.

PedCamp – це подія, після якої народжуються нові ідеї, реалізуються проекти, створюються партнерства. Це відкритий інтерактивний освітній простір, де відбувається обмін педагогічним досвідом, в результаті якого учасники отримують цінні навички та ціннісні орієнтири для успішної діяльності в сучасному освітньому просторі. Ми переконані, що такий досвід треба не лише отримувати, а й поширювати.

Мета: шляхом презентацій власного педагогічного досвіду вчителями та вихователями з подальшим обговоренням продемонструвати, що сучасна освіта базується на багатій історії українського шкільництва і педагогічної науки, активно розвивається, має унікальний потенціал, а отже, має всі можливості створити таку освітню платформу (систему), яка буде не просто конкурентною, а й вийде на принципово новий рівень.

Логотип PedCamp → із зображенням горіха як символу мудрості, здоров’я, родючості та сили предків, виражає характер тих людей, які можуть багато зробити для інших.

Проект розраховано на  навчальний рік з вересня 2019 по червень 2020 року.

Детальна інформація про кожну зустріч розміщується на офіційному сайті Педагогічного музею України  http://pmu.in.ua та на сторінці музею у Facebook https://www.facebook.com/pedmuzua/