→PedCamp → зустріч 5: «Здоров’я дітей – основа здоров’я нації»

17 січня 2020 року 10.30 відбудеться чергова зустріч у межах соціального освітнього проекту → PedCamp →

Під час зустрічі у форматі обміну досвідом разом із Ларисою Горяною, президентом Міжнародної академії  культури безпеки екології та здоровя, Констянтином Розумовським, реабілітологом,  академіком Міжнародної академії  культури безпеки екології та здоровя поспілкуємось про діяльність Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю, презентуємо матеріали Всеукраїнського місячника “Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя”, візьмемо участь у практичному занятті з реабілітаційної медицини.

PedCamp – це подія, після якої народжуються нові ідеї, реалізуються проекти, створюються партнерства. Це відкритий інтерактивний освітній простір, де відбувається обмін педагогічним досвідом, в результаті якого учасники отримують цінні навички та ціннісні орієнтири для успішної діяльності в сучасному освітньому просторі. Ми переконані, що такий досвід треба не лише отримувати, а й поширювати.

Мета: шляхом презентацій власного педагогічного досвіду вчителями та вихователями з подальшим обговоренням продемонструвати, що сучасна освіта базується на багатій історії українського шкільництва і педагогічної науки, активно розвивається, має унікальний потенціал, а отже, має всі можливості створити таку освітню платформу (систему), яка буде не просто конкурентною, а й вийде на принципово новий рівень.

Логотип PedCamp → із зображенням горіха як символу мудрості, здоров’я, родючості та сили предків, виражає характер тих людей, які можуть багато зробити для інших.

Проект розраховано на  навчальний рік з вересня 2019 по червень 2020 року.

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка,   вул.Тимошенка 13 б., 5 поверх бібліотека.