Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська інтелігенція і Тарасова Гора»

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції: «Українська інтелігенція і Тарасова Гора», приуроченій до 200-річчя від дня народження Григорія Честахівського та 150-річчя Володимира Різниченка, яка відбудеться 22 – 23 жовтня 2020 року у конференц-залі музею Тараса Шевченка Шевченківського національного заповідника (м. Канів).

До участі у роботі конференції запрошуємо фахівців науково-дослідних інституцій, історико-культурних заповідників, музейних установ, реставраційних центрів, вищих навчальних закладів, аспірантів та докторантів.

Планується видання матеріалів конференції.

Просимо надіслати до 1 серпня заявку із темою доповіді, а до 1 вересня 2020 року – оформлений згідно із запропонованими вимогами текст доповіді на електронну адресу:tarasovagora-conference@ukr.net

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Григорій Честахівський – громадська діяльність та мистецька спадщина.

2. Володимир Різниченко – науковець, митець, охоронець Канівських гір.

3. Видатні українці і Тарасова Гора.

4. Шевченківський заповідник: історія, сучасний стан та перспективи розвитку.

5. Нові концептуальні підходи до виставкової, експозиційної та екскурсійної діяльності музеїв та історико-культурних заповідників.

Офіційна мова конференції – українська.

Автори (учасники конференції) надають тексти власних, раніше неопублікованих досліджень відповідно до тематики конференції українською мовою. Основна вимога до текстів – наукова новизна матеріалу, актуальність теми.

Правила оформлення матеріалів доповіді:

Ліворуч – УДК (вирівнювання по лівому краю)

Відомості про автора (авторів) вказуються праворуч (вирівнювання по правому краю): ім’я і прізвище (виділяються жирним), нижче – посада і місце роботи (назва установи – у родовому відмінку), нижче – науковий ступінь, вчене звання.

Через рядок, по центру, великими літерами – НАЗВА СТАТТІ. Під назвою статті через один рядок – анотація українською мовою (250-300 знаків) та ключові слова (від 5 до 7). Через рядок – основний текст – друкувати через 1,5 інтервалу без переносів, 14 кеглем, шрифт –TimesNewRoman.

Стаття повинна мати основні структурні елементи (окремо не виділяти):

 постановка наукової проблеми

 аналіз останніх публікацій із досліджуваної теми

 мета статті

 виклад основного матеріалу

 висновки.

Після основного тексту через рядок – подається список використаних джерел «Джерела та література» в алфавітному порядку згідно стандартів бібліографічного опису (пронумерований список, вирівнювання по ширині, шрифт TimesNewRoman, 12 кегель).

Після списку – анотація англійською мовою:

 ім’я та прізвище автора

 назва статті

 анотація та ключові слова

Загальний обсяг доповіді не повинен перевищувати 10 сторінок тексту формату А-4. Поля сторінок: ліве – 2,5 см, праве, верхнє і нижнє – по 2 см.

Посилання на цитовані джерела та літературу подавати у тексті в квадратних дужках арабськими цифрами, наприклад: [1, с.15], з яких  перша цифра позначає позицію джерела у списку літератури, а друга − номер сторінки.

Файли іменувати прізвищем автора (наприклад: «Сокур. Заявка», «Сокур. Стаття»).

Оргкомітет конференції залишає за собою право не друкувати доповіді, які не відповідають тематиці конференції чи вимогам оформлення матеріалів. Про внесення доповіді до програми конференції оргкомітет повідомить учасника електронною поштою.

Думки авторів можуть не збігатися з позицією оргкомітету конференції. Доповіді не рецензуються і друкуються в авторській редакції. Відповідальність за достовірність наведених фактів, посилання на джерела, повноту висвітлення досліджуваних тем, а також за порушення авторських прав несуть виключно автори публікацій.  

Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників конференції здійснюються за кошти самих учасників або організацій, які їх відряджають.

 Заявка на участь у роботі

Всеукраїнської наукової-практичної конференції

«Українська інтелігенція і Тарасова Гора», приуроченої до 200-річчя від дня народження Григорія Честахівського

та 150-річчя Володимира Різниченка

1. Прізвище, ім’я, по батькові (без скорочень)
2. Місце роботи (без абревіатур)
3. Посада
4. Науковий ступінь, вчене звання
5. Поштова адреса (з індексом)
6. Контактні телефони (з кодом)
7. Електронна пошта (обов’язково)
8. Тема доповіді

 

Контактна особа: Чорна Людмила Олексіївна,канд. іст. наук, зав. відділом наукових досліджень ШНЗ;  моб.: 0972782279

Джерело